bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

400 zł na Allegro z kartą kredytową banku BGŻ BNP Paribas

Jeśli do tej pory nie zaciekawiła cię promocja z bonami w wysokości 400 zł do Biedronki organizowana przez Bank Handlowy, ani nagroda w postaci smartfona Xiaomi Redmi 6A (w promocji tego samego banku) albo po prostu nie lubisz Banku Handlowego, to może zainteresujesz się taką promocją karty kredytowej w której do zdobycia są karty podarunkowe w łącznej wysokości 400 zł do wydania na Allegro?

 

BGŻ BNP Paribas 400 zł na Allegro z kartą kredytową

 

Tym razem jednak zorganizował tę promocję Bank BGŻ BNP Paribas – organizator nie jednej już promocji związanej z produktami bankowymi. W promocji tej nie ma nic skomplikowanego, wnioskujesz o kartę kredytową, wydajesz nią pieniądze robiąc codzienne zakupy a w nagrodę otrzymujesz nawet całe 400 zł które wydasz na co chcesz w serwisie aukcyjnym allegro.pl.

 

Ważne

Promocja ta przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które to od min. 18 miesięcy nie posiadają karty kredytowej w banku BGŻ BNP Paribas. W promocji tej jest 4000 wniosków promocyjnych.

 

Jak skorzystać z tej promocji bankowej ?

Sprawa jest naprawdę prosta i nie wymaga od nas zbyt wielu czynności do wykonania. Jedyne co musimy zrobić to założyć sobie kartę kredytową w okresie do 31.03.2019 (lub do osiągnięcia 4000 wniosków promocyjnych) za pośrednictwem strony promocyjnej:

 

400 zł na Allegro - formularz promocyjny

 

Wypełniając krótki formularz skontaktuje się z Tobą konsultant, który przedstawi ci całą ofertę. Do wyboru masz:

  1. Kartę kredytową Mastercard Standard lub
  2. Kartę kredytową Mastercard Gold

W tych kartach kredytowych jest jednak jeden minus. Jest to opłata roczna za korzystanie z karty. Różnica pomiędzy tymi kartami kredytowymi jest taka, że przy karcie Standard opłata roczna wynosi 72 zł, a przy karcie Gold jest to 150 zł takiej opłaty rocznej. Patrząc jednak z perspektywy nagrody (400 zł na Allegro) to opłata ta już nie jest taka straszna.

Pamiętać trzeba tylko o spłacaniu tej karty na czas, aby nie dosięgnęły nas odsetki (które w sumie i tak są niewielkie, bo zaledwie 14,29% RRSO).


Wracając do tematu czyli do tej promocji. W sumie do zdobycia są tutaj 4 nagrody po 100 zł każda (razem 400 zł). Każdą z nagród otrzymamy za każdy z kolejnych 4 miesięcy następujących po miesiącu w którym podpiszemy umowę o kartę kredytową. W każdym z tych miesięcy musimy wydać tą kartą co najmniej 1000 zł. Jak to zrobimy to za taki miesiąc otrzymamy jedną nagrodę – bon 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Jeśli zatem w czterech kolejnych miesiącach wydamy kartą po 1000 zł (w każdym z tych miesięcy), to w sumie uzbieramy cztery takie karty podarunkowe – czyli 400 zł.

 

Ważne

Transakcja kartą w tej promocji to nie tylko transakcja w sklepie stacjonarnym. Również zaliczają się transakcje przez internet a nawet zlecenia przelewów środków pieniężnych z rachunku tej karty, czy wypłata pieniędzy z bankomatu przy pomocy tej karty kredytowej

 

BGŻ zyskaj do 400 zł

 

Czyli przykładowo:

  1. Wnioskujemy o kartę kredytową w lutym 2019, podpisujemy umowę o kartę również w lutym, to w każdym z miesięcy od marca do czerwca musimy wydać tą kartą min. 1000 zł
  2. Wnioskujemy o kartę kredytową w lutym 2019, podpisujemy umowę o kartę w marcu 2019, to w każdym z miesięcy od kwietnia do lipca musimy wydać tą kartą min. 1000 zł

Pytanie tu się od razu nasuwa – a co będzie jak w którymś z miesięcy nie wydam tą kartą tego 1000 zł?

Bank na szczęście w tym wypadku nie wyklucza nas z tej promocji całkowicie i nadal w kolejnym miesiącu możemy postarać się o wydanie kartą tego 1000 zł. Za ten miesiąc w którym nie wykonaliśmy zadania, czyli nie wydaliśmy kartą 1000 zł, po prostu nie otrzymamy jednej karty podarunkowej o wartości 100 zł. Nam ona zwyczajnie przepadnie. Warto więc nieco się pilnować i liczyć nasz wydatki kartą.

 

mamBONUS w banku BGŻ BNP Paribas

 

MamBonus – dodatkowe korzyści z posiadania karty kredytowej w Banku BGŻ BNP Paribas

Posiadając tę kartę kredytową będziemy też mogli skorzystać z rabatów jakie daje swoim klientom ten bank w programie MamBonus. Korzystając z tej karty będziemy zbierać punkty, które później będziemy mogli wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zniżki też czekają na nas (do 50%) w ponad 2500 punktach handlowych w całej Polsce. Po dokładne informacje zapraszam na stronę https://mambonus.pl.

Zapraszam zatem osoby które robią zakupy na Allegro do przygarnięcia sobie tej nagrody – 400 zł w postaci kart podarunkowych czeka na Was.

 

400 zł na Allegro - formularz promocyjny

 

 

Regulamin tej promocji „Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową”: tutaj

Tabela opłat kart kredytowych banku BGŻ BNP Paribas: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x