bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

350 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Konto z możliwościami”

Jeśli ktoś nie załapał się na 350 zł w promocji „Premia na jesień” która niedawno się zakończyła, to nic straconego. Pozostając w jesiennych klimatach bank BNP Paribas właśnie rozpoczął nową, z jeszcze łatwiejszymi warunkami, promocję o nazwie „Konto z możliwościami” w której również otrzymasz taką samą nagrodę – 350 zł. Większa ilość wniosków promocyjnych – 4500 sztuk – powinna tym razem wystarczyć dla wszystkich chętnych, którzy zechcą wypróbować darmowe konto osobiste Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą płatniczą wydawaną do tego konta bankowego.

 

BNP Paribas Konto z możliwościami

 

Tak jak w poprzedniej, tak i w tej edycji promocji wymagane jest ukończenie 18 roku życia i nie posiadanie konta w banku BNP Paribas od co najmniej 9 miesięcy

 

W tej promocji możesz otrzymać dwie nagrody w łącznej wysokości 350 zł. Pierwsza w kwocie 150 zł a druga 200 zł.

Aby otrzymać obie nagrody musisz wykonać następujące zadanie:

  1. W terminie do 31.10.2019 roku zgłosić się do promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie:

"Konto z możliwościami" - formularz rejestracyjny

  1. Następnie po wypełnieniu formularza w kolejnym etapie złożyć wniosek o konto bankowe w banku BNP Paribas. Do konta należy wybrać kartę płatniczą. Masz 3 karty do wyboru. Każda jest inna i z każdą otrzymujesz inne profity. Szczegółowe zestawienie różnic pomiędzy dostępnymi kartami debetowymi znajdziesz w tabeli na końcu artykułu.
  2. Umowę o prowadzenie konta podpisz do dnia 6.11.2019 włącznie.
  3. Mając już konto w banku wykonaj w listopadzie 2019 roku min. 3 transakcje kartą (na dowolną kwotę) która otrzymasz od banku. Dzięki temu zagwarantujesz sobie otrzymanie już pierwszej nagrody – 150 zł.

 

Transakcje płatnicze możesz też wykonać za pomocą smartfona, ale tylko jeśli dodasz sobie kartę do systemu Google Pay lub Apple Pay i za pomocą tych aplikacji wykonasz płatność. Transakcje przy pomocy BLIK-a, PayU, DotPay, Przelewy24 czy Blue Media nie są zaliczane do nagrody.

 

  1. Druga część nagrody – 200 zł – trafi na twoje konto jeśli tylko w jednym miesiącu – w grudniu 2019 roku – wykonasz:
    • transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay czy Apple Pay) na łączną kwotę min. 200 zł oraz
    • otrzymasz wpływ na swoje konto w kwocie min. 1000 zł

Tutaj zaznaczę, że wpływem nie może być wpłata gotówkowa oraz wpływ z innego konta prowadzonego na rzecz posiadacza w banku BNP Paribas ani w BGŻOptima. Może to być natomiast przelew od innej osoby, wpływ wynagrodzenia czy nawet z innego twojego konta w innym banku.

 

BNP Paribas Konto z możliwościami

 

Jak widać promocja „Konto z możliwościami” nie jest promocją skomplikowaną – wręcz przeciwnie – wyróżnia się ona prostotą i warunkami, które większość z klientów bez problemu z pewnością spełni. Wydatki rzędu 200 zł w miesiąc i wpływ 1000 zł to nie jest jakiś wyczyn którego nie jesteśmy w stanie ogarnąć. Nie potrzebny jest wpływ wynagrodzenia ani comiesięczne wydatki trwające kilka miesięcy. Warunki które trzeba spełnić – spełniamy w zaledwie 2 miesiące, a nagrodę otrzymujemy najpóźniej do końca stycznia 2020 roku. Promocja ta jest więc okazją do otrzymania 350 zł w bardzo krótkim czasie.

 

Opłaty związane z promocją

W promocji tej otwieramy konto osobiste – Konto Otwarte na Ciebie. Jest ono kontem całkowicie darmowym – bez żadnych warunków. Opłaty dopiero możemy się spodziewać za kartę płatniczą – ale też nie zawsze. To, jakie opłaty i przy jakich warunkach są pobierane dla poszczególnych kart płatniczych, przedstawia w skrócie poniższa tabelka.

 

 

Radzę więc się zastanowić, na czym najbardziej nam zależy – czy na możliwości utrzymania karty płatniczej bez opłat (Karta Otwarta na Dzisiaj), czy też na bezpłatnych wszystkich bankomatach w kraju (pozostałe karty debetowe). To, którą kartę wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Zdecyduj więc na temat wariantu karty płatniczej a potem dopiero weź się za rejestrację do promocji:

"Konto z możliwościami" - formularz rejestracyjny

 

Regulamin promocji „Konto z możliwościami”

Tabela opłat dla kont osobistych w BNP Paribas

 

 

Promocja zakończyła się – limit wniosków osiągnięty

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x