bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

350 zł w postaci e-kodów na Allegro w promocji „Premia w zasięgu ręki” z Kontem Otwartym na Ciebie

E-kody na Allegro o wartości aż 350 zł mogą być Twoje! Wystarczy tylko założyć konto w banku i odrobinę z niego korzystać. Nowa promocja banku BNP Paribas – „Premia w zasięgu ręki” – właśnie się rozpoczęła, a zdobycie tej nagrody – jak zwykle w promocjach tego banku – nie jest skomplikowane i w dodatku większość z nagród można zdobyć już po 3 miesiącach używania konta osobistego.

Zapraszam zatem do zapoznania się z warunkami, jakie trzeba spełnić, aby cieszyć się z darmowych zakupów na Allegro.

350 zł na Allegro promocja BNP Paribas

Aby móc wziąć udział w promocji należy mieć ukończone 18 lat oraz od co najmniej 15 miesięcy nie posiadać rachunku bankowego w banku BNP Paribas

Same warunki promocji nie są skomplikowane. Zakładamy sobie konto osobiste i w każdym z kolejnych miesięcy wykonujemy określone czynności związane z tym kontem. Nie trzeba jednak przy tym wydawać żadnych wysokich kwot ani nie wiadomo jakich przelewów. Sami zresztą zobaczcie i oceńcie, czy „Premia w zasięgu ręki” jest też w zasięgu ręki Twojej. Myślę, że zasady tej promocji nie powinny nikomu sprawić większych trudności.

W promocji tej nagrodami są e-kody, o łącznej wartości 350 zł, które będzie można wykorzystać na dowolne zakupy w serwisie aukcyjnym Allegro. Aby je otrzymać należy:

 1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej (link poniżej) w terminie do 11 października 2020, lub do wyczerpania puli 3000 wniosków promocyjnych:

"Premia w zasięgu ręki" - strona promocyjna banku

 1. Po rejestracji otrzymasz email informujący o objęciu Cię promocją. Klikając w link do otwarcia konta (w emailu lub bezpośrednio na stronie promocyjnej), a zostaniesz przekierowany do strony bankowej, gdzie należy złożyć wniosek o konto osobiste.

W promocji tej wnioskujesz o Konto Otwarte na Ciebie. Do konta musisz dobrać sobie dowolną kartę debetową. Aby w przyszłości nie płacić za tę kartę, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. Jedna transakcja płatnicza w miesiącu powoduje, że nie zobaczysz opłaty za jej używanie. Pozostałe karty debetowe mają opłatę stałą, której nie uda Ci się pozbyć. Przemyśl więc dobrze zanim wybierzesz kartę płatniczą.

 1. Podpisanie umowy z bankiem oraz nadanie PIN-u do karty płatniczej musi nastąpić do 25.10.2020 roku.
 2. W celu otrzymania pierwszej części nagrody – e-kodu na Allegro o wartości 50 zł – należy w październiku 2020 wykonać zaledwie jeden przelew ze swojego konta.
 3. Druga nagroda to e-kody na Allegro o wartości 250 zł. Otrzymasz ją za wykonanie zadania w listopadzie i grudniu 2020. W każdym z tych miesięcy należy:
  1. wykonać 3 dowolne przelewy z konta
  2. wykonać 5 dowolnych transakcji płatniczych kartą debetową
  3. otrzymać wpływ środków na swoje konto w wysokości min. 500 zł
 4. Ostatnia nagroda to tzw. nagroda dodatkowa. Jest nią również e-kod na Allegro o wartości 50 zł. Otrzymasz go tylko za to, że w kolejnych dwóch miesiącach, czyli w styczniu i w lutym 2020, będziesz po prostu posiadał nadal swoje konto i swoją kartę płatniczą. Nic tam nie musisz w tych miesiącach wykonywać, po prostu nie zamykaj jeszcze konta, gdybyś naprawdę był z niego niezadowolony (w co wątpię).

Jak widać promocja, podobnie zresztą jak kilka poprzednich w banku BNP Paribas, nie jest wymagająca. Wystarczy odrobinę pilnować tego, co trzeba w danym miesiącu wykonywać. Dowolne przelewy, dowolne transakcje kartą (nawet te najdrobniejsze) oraz zaledwie 500 zł wpływu na konto co miesiąc, z dowolnego konta w innym banku – tyle tylko dzieli Cię od darmowych – jakby nie było – zakupów na Allegro.

Premia 350 zł w zasięgu ręki

Dla zainteresowanych tą promocją poniżej zamieszczam ogólną i zarazem skróconą tabelkę porównawczą kart debetowych, jakie w tej promocji są dostępne. Warto ją znać zanim podejmie się decyzję o wyborze karty płatniczej. Zapraszam do rejestracji i życzę przyjemnego korzystania z nowego darmowego Konta Otwartego na Ciebie.

"Premia w zasięgu ręki" - strona promocyjna banku

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Premia w zasięgu ręki”

Tabela z opłatami dla kont osobistych w BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x