bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

300 zł za wyrobienie Karty Kredytowej CitiBank

Kontynuacja poprzedniej promocji banku Citi Handlowy, gdzie można było otrzymać voucher do Biedronki. Teraz również można zgarnąć 300 zł ale nie już w formie vouchera tylko w formie gotówki! Zawnioskuj zatem o kartę kredytową, spełnij proste warunki tej promocji, a otrzymasz nagrodę w formie kasy którą wydasz gdzie chcesz i na co chcesz.

 

CitiBank - 300 zł za wyrobienie karty kredytowej

 

Najnowsza promocja “Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 300 zł” trwa od 5.02.2018 do 23.05.2018 roku. Nie jest to jednak promocja dla wszystkich, bowiem jeśli już masz kartę kredytową tego banku albo miałeś ją po 01.01.2015 roku, to niestety ale nie skorzystasz z obecnej promocji i nie zarobisz 300 zł.

Dodatkowe warunki jakie trzeba spełnić to:

  • wiek minimum 21 lat
  • dochód netto 1200 zł
  • zatrudnienie w obecnej firmie minimum 3 m-ce

A jeśli chcesz taką kartę wziąć na firmę to:

  • musisz mieć ukończone 25 lat
  • musisz prowadzić działalność od minimum 2 lat

Spełniając powyższe warunki można wnioskować o taką kartę kredytową. Chcąc skorzystać z tej promocji trzeba wziąć kartę poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy:

 

Citi Handlowy - 300zł za kartę kredytową - formularz

 

Podczas rozmowy z konsultantem pamiętajmy o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, a po otrzymaniu karty trzeba minimum 1 raz zalogować się do bankowości internetowej na stronie banku (opcjonalnie przez aplikację mobilną Banku). Bez tego wszystkiego niestety nie dostaniemy nagrody.

 

Spełnij warunki promocji

No właśnie, teraz trochę o tym co trzeba zrobić aby otrzymać 300 zł mając już kartę kredytową. Otóż sprawa jest bardzo prosta:

W każdym z dwóch kolejnych miesięcy od otrzymania karty należy wykonać tą kartą minimum 5 transakcji płatniczych, nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

 

Jeśli zatem umowę podpiszesz w lutym, to 5 transakcji robisz w lutym i 5 w marcu. Ewentualnie 5 transakcji w marcu i 5 w kwietniu. Analogicznie tę zasadę należy przyjąć do kolejnych miesięcy podpisania umowy.

 

Regulamin tej promocji: tutaj.

 

citi-handlowy-karta-citi-simplicity

 

Citi Handlowy – karta kredytowa jest darmowa

Mając taką kartę Citi Simpliciti nie musimy się stresować, gdyż sama karta jest całkowicie za darmo. Nic nie płacisz za jej wydanie i otrzymanie. Również opłata roczna jest zniesiona. Każda ważna dla nas informacja o stanie konta na karcie będzie do nas przychodziła bezpłatnym SMSem. Również otrzymamy takie powiadomienie gdy zapomnimy spłacić kartę na czas.

Na spłatę każdego zadłużenia mamy odpowiednio długi czas (okres bezodsetkowy), a jak nas nie stać na spłatę to można takie zadłużenie rozłożyć na wygodne raty. Rzeczywista roczna stopa odsetkowa (RRSO) tej karty wynosi 10,47% (stan na dzień 10.02.2018) więc nie są to duże koszty w stosunku rocznym zadłużenia na tej karcie. Oczywiście jak nam się karta znudzi i wyda nam się zbędnym plastikiem w portfelu – zawsze po tej promocji można przecież ją po prostu zamknąć. Jednak jak już pisałem, zwykłe trzymanie jej w portfelu i nawet nie używanie – nic nie kosztuje.

 

Citi Handlowy - 300zł za kartę kredytową - formularz

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x