bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

300 zł z kontem osobistym – wysoka premia za założenie konta w BNP Paribas

Jak Cię nie satysfakcjonuje otrzymywanie w promocji bankowej premii rzędu 150, 200 czy nawet 250 zł, to może skusisz się na promocję w której masz gwarantowane aż 300 zł i to w gotówce! Wystarczy że założysz konto osobiste wraz z kartą debetową i spełnisz warunki promocji przez 4 kolejne miesiące (wpływ lub transakcje płatnicze), a wspomniana nagroda trafi do Twojego portfela.

 

BNP Paribas zyskaj w promocji

 

Pamiętaj tylko że…

Promocja o której tutaj wspominam – „Zyskaj w promocji” – jest przeznaczona do tych osób, które mają skończone 18 lat i od przynajmniej roku nie posiadają konta bankowego w BNP Paribas.

Poza tym promocja ta ograniczona jest ilością wniosków promocyjnych – 2000 sztuk.

 

Jeśli masz ochotę zarobić 300 zł w gotówce to wystarczy że zastosujesz się do poniższych wytycznych. W promocji tej otrzymasz dwie nagrody po 150 zł każda, jeśli tylko:

  1. W terminie między 24.06.2019 a 12.07.2019 roku zarejestrujesz się na stronie promocyjnej:

BNP Paribas - Zyskaj w promocji - formularz

  1. Po rejestracji złożysz wniosek o konto bankowe w BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie, wraz z Kartą Otwartą na Świat (link do wniosku pojawi się na ekranie po rejestracji, otrzymasz też go na poczcie elektronicznej).
  2. Podpiszesz umowę o prowadzenie konta bankowego do dnia 19.07.2019.
  3. Zarówno w lipcu 2019 jak i w sierpniu 2019 roku wykonasz transakcje płatnicze kartą na kwotę łączną 300 zł (w każdym miesiącu).

W tym momencie, gdy zostaną spełnione powyższe warunki, pierwsze 150 zł trafi na twoje konto. Kolejna część nagrody – drugie 150 zł – będzie Tobie przekazane, jeśli zarówno we wrześniu jak i w październiku 2019 roku zapewnisz wpływ na swoje konto w wysokości min. 1000 zł.

 

Ważne!

Wpływem nie może być wpłata gotówki na swoje konto. Musi to być przelew (np. z innego banku czy od innej osoby)

 

To wszystko – teraz już tylko wystarczy poczekać na to, aż nagroda (2 x 150 zł) trafi na Twoje konto które założyłeś w tej promocji.

 

Konto i karta w BNP Paribas – czy warto je mieć?

No właśnie, wszystko tak ładnie wygląda, promocja z wysoka nagrodą. Ale czy konto i karta którą założysz będzie w ogóle miała jakieś opłaty? Czy czasami nie wdepnę w jakieś… z tą całą promocją? Pewnie takie pytania co niektórym się nasuwają. Aby sprawę opłat trochę rozjaśnić przygotowałem poniżej tabelę, z której dokładnie wynika, za co i ile będziesz płacić posiadając Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Świat. I o ile samo konto jest w banku BNP Paribas zawsze darmowe, to już karta debetowa – ta z promocji – niestety nie. Kosztuje zawsze 10 zł – co miesiąc. Ma ona jednak sporą zaletę, którą szczególnie docenią osoby podróżujące. Do karty dodawane jest bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” dzięki któremu nawet 4 osoby podróżujące z tobą mogą z niego skorzystać. A koszty przewalutowania gdy zapłacisz za coś w obcej walucie, również będą zerowe. Jest to więc promocja idealna dla wyjeżdżających w niedługim czasie na wakacje.

 

Konto Otwarte na Ciebie i Karta Otwarta na Świat
Rodzaj czynności Opłata
Miesięczna opłata za konto bankowe 0 zł
Miesięczna opłata za Kartę Otwartą na Świat 10 zł
Wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł
Pozostałych w Polsce 0 zł
BNP Paribas i Global Alliance za granicą 0 zł
Pozostałych za granicą 5 zł
Wypłata BLIK-iem z bankomatu (oferta ograniczona czasowo) 0 zł
Sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł
Transakcja Cash Back 1 zł
Przewalutowanie transakcji za granicą dla 160 walut 0 zł
Ubezpieczenie "Rezygnacja z Podróży" 0 zł

 

BNP Paribas - Zyskaj w promocji - formularz

 

 

Regulamin promocji „Zyskaj w promocji”: tutaj

Tabela opłat dla kont bankowych w BNP Paribas: tutaj

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x