bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

300 zł w bonach do Biedronki – promocja „Premia na szybko” z bankiem BNP Paribas

Darmowe konto osobiste z darmowa kartą debetową, a do tego aż 300 zł w formie bonów do Biedronki – takie produkty bankowe możliwe są do zgarnięcia w najnowszej promocji z Kontem Otwartym na Ciebie w banku BNP Paribas. Promocja „Premia na szybko” jest naprawdę niewymagająca, a bony do popularnej sieci sklepów z pewnością każdemu przypadną do gustu. Jak skorzystać na tej akcji promocyjnej i co po kolei wykonać aby na takie nagrody się zapłapać, o tym dowiesz się z tego artykułu.

 

BNP Paribas promocja Premia na szybko

 

„Premia na szybko” jest dla osób pełnoletnich, które nie posiadają konta osobistego w banku BNP Paribas.

 

W promocji tej nie musisz obawiać się żadnych opłat bankowych. Konto osobiste w banku BNP Paribas, które będziesz tutaj zakładać, jest kontem darmowym – bez żadnych warunków.

Do konta trzeba będzie jednak wybrać sobie dowolną kartę debetową z oferty banku. Jako że dwie z nich (Karta Otwarta na Świat oraz Karta Otwarta na eŚwiat) nie są kartami bezpłatnymi, więc nie będę na tej stronie do nich zbytnio zachęcał. Skupmy się na karcie debetowej o nazwie „Karta Otwarta na Dzisiaj”. Karta ta jest kartą standardową, domyślnie wybieraną do Konta Otwartego na Ciebie, którą polecam z tego względu, że można tą kartę co miesiąc mieć bez żadnych opłat. Wystarczy że spełniasz co najmniej jeden z warunków:

 • masz mniej niż 26 lat
 • co miesiąc wykonujesz 1 transakcję tą kartą

Jak będziesz pilnować tych dwóch zasad, to nie zobaczysz żadnej opłaty na koncie, która mogłaby wpaść z uwagi na samo posiadanie tej karty płatniczej.

Pozostałe zalety i wady wszystkich kart debetowych dostępnych do konta, przedstawia poniższa tabela:

 

 

Mając już podstawową wiedzę na temat opłat, skupmy się na samej promocji „Premia na szybko”.

 

„Premia na szybko” – opis promocji

Aby wziąć udział w promocji „Premia na szybko” i otrzymać 300 zł w bonach do Biedronki, należy:

 1. W terminie do 23.08.2020 (lub do wcześniejszego wyczerpania puli 3000 wniosków promocyjnych) zarejestrować się na stronie promocyjnej oraz złożyć wniosek o konto osobiste. Link do strony promocyjnej poniżej:

BNP Paribas - "Premia na szybko" - strona promocyjna banku

 1. Do 6.09.2020 podpisać umowę o prowadzenie rachunku oraz nadać sobie PIN do otrzymanej karty debetowej.
 2. Pierwsza nagroda – 150 zł do Biedronki – będzie przyznana za wykonanie zadania we wrześniu 2020 roku. Zadanie to polega na:
  • wykonaniu 5 transakcji płatniczych kartą oraz
  • otrzymaniu wpływu środków na swoje konto w wysokości min. 1000 zł (możliwe jest przelanie środków ze swojego innego konta w innym banku, od innej osoby lub np. wpływ wynagrodzenia)
 3. Nagroda druga – 100 zł do Biedronki. Tę nagrodę otrzymasz, gdy w październiku 2020 roku:
  • wykonasz 5 transakcji płatniczych za pomocą BLIK-a oraz
  • wykonasz 3 przelewy ze swojego konta (za pomocą bankowości internetowej lub przy użyciu aplikacji mobilnej banku)
 4. Ostatnia nagroda – 50 zł do Biedronki. Otrzymanie tego bonu jest naprawdę proste. Wystarczy że w listopadzie 2020:
  • wykonasz 5 transakcji płatniczych BLIK

Jak zauważyliście, w promocji tej w nagrodę nie otrzymujemy gotówki do ręki, nawet na swoje konto. Otrzymujemy bony, które w dodatku nie są w jednym kawałku, ale aż w trzech (150+100+50). Jednak jak ktoś często robi zakupy w Biedronce to dla takiej osoby wykorzystanie tych bonów nie powinno zrobić najmniejszego problemu, tym bardziej, że każdy taki bon będzie ważny bardzo długo, bo aż do 31.10.2021 roku.

 

300 zł do Biedronki Premia na szybko

 

Zachęcam więc do zakładania kont bankowych w powiązaniu z promocjami, takimi jak ta. Jeśli akurat szukasz dobrego i taniego konta dla siebie lub dla swoich bliskich, to warto wziąć pod uwagę konto właśnie w banku BNP Paribas. Daje ono możliwość pozbycia się opłaty za kartę, jeśli tylko co miesiąc przynajmniej raz jej użyjemy. A jak razem z kontem mamy dostać w gratisie bony do Biedronki – i to aż w wysokości 300 zł – to czemu by z takiej promocji przy okazji nie skorzystać?

BNP Paribas - "Premia na szybko" - strona promocyjna banku

 

Przydatne dokumenty:

„Premia na szybko” – regulamin promocji

Tabela opłat dla kont w banku BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x