bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

3 dniowy Black Friday z bankiem BNP Paribas – zdobądź nawet 400 zł nagrody

Promocja jakiej jeszcze nie było! Spółka AD Astra przygotowała wspólnie z bankiem BNP Paribas promocję związaną z nadchodzącym „Black Friday”. Za założenie konta bankowego klient na start otrzyma 50 zł do wydania na Allegro a potem w zależności od spełnienia kolejnego warunku – albo 250 zł albo 350 zł.

 

BNP Paribas Black Friday z Bankiem

 

Promocja jest nietypowa – dlaczego? – bo skierowana do tych osób które planują zrobić większe zakupy dokładnie w ostatnie dni listopada 2019. Nie wcześniej i nie później. Jeśli więc takie plany zakupowe masz lub mógłbyś mieć, to przeczytaj dalej co dokładnie zrobić aby takie 400 zł sobie ustrzelić jeszcze w tym roku.

 

Masz ukończone 18 lat, masz dowód osobisty i jednocześnie nie posiadasz żadnego konta osobistego w banku BNP Paribas od co najmniej 9 miesięcy? Jeśli tak to weź udział w tej promocji „Black Friday z Bankiem”

 

Aby otrzymać nagrodę, a właściwie nagrody (bo dla każdego są do zdobycia dwie), musisz:

  1. W okresie między 30.10.2019 a 17.11.2019 zarejestrować się na stronie promocyjnej:

"Black Friday z Bankiem" - formularz rejestracyjny

  1. Po rejestracji, korzystając z linka który otrzymasz na email lub który zobaczysz bezpośrednio po rejestracji (pojawi się przycisk „Otwórz konto”), złóż wniosek o konto bankowe – Konto Otwarte na Ciebie – wraz z kartą debetową (Kartą Otwartą na eŚwiat). Otwarcie konta, a właściwie podpisanie umowy o prowadzenie, musi nastąpić najpóźniej do dnia 22.11.2019 roku.

Podpisanie umowy o prowadzenie konta upoważni cię do otrzymania pierwszej nagrody – bon o wartości 50 zł do wydania na Allegro


Mając już założone konto w banku i posiadając kartę debetową, możesz otrzymać nagrodę drugą – 250 zł lub 350 zł. Wysokość nagrody jaką otrzymasz zależy od ciebie i od tego ile pieniędzy uda się tobie wydać za pomocą karty, w okresie między 29.11.2019 a 01.12.2019. Tak, dobrze widzisz, na wydanie będziesz mieć zaledwie 3 dni! Okres ten pokrywa się z tzw. czarnym piątkiem, czyli Black Friday, i dodatkowo dochodzi jeszcze weekend tuż po nim. W te 3 dni robisz zakupy.

  1. Jeśli w tym okresie – od 29.11.2019 do 01.12.2019 uda ci się zrobić zakupy za pomocą karty debetowej na kwotę między 500 zł a 999,99 zł – otrzymasz nagrodę 250 zł.
  2. Jeśli natomiast wielkość twoich zakupów w tym okresie osiągnie kwotę 1000 zł lub przekroczy tę kwotę, otrzymasz w nagrodę całe 350 zł!

Nagroda druga – 250 zł lub 350 zł


 

Ważne

Gdy wielkość twoich zakupów w tych 3 dniach nie osiągnie wymaganych 500 zł – nie otrzymasz ani 250 zł ani tym bardziej 350 zł. Pozostaniesz jedynie z nagrodą „pocieszenia” – bonem 50 zł na Allegro

 

Black Friday z bankiem

 

Dodatkowo promocja ta ograniczona została ilością wniosków promocyjnych – 2700 sztuk. Chcąc wziąć w niej udział warto zarejestrować się już teraz!

 

"Black Friday z Bankiem" - formularz rejestracyjny

 

Jak widać na wydanie kasy (i to nie małej) będziesz mieć zaledwie 3 dni, z czego 1 grudnia jest niedzielą wolną od handlu, więc tego dnia też można mieć problemy z wydaniem pieniędzy w sklepach stacjonarnych. Nastawić się więc trzeba raczej na zakupy online, takie przez internet. Sklepy internetowe pracują przecież na okrągło. W wielu z nich jest możliwość płacenia właśnie za pomocą karty płatniczej, a taką właśnie otrzymasz od BNP Paribas. Płatności przez internet za pomocą otrzymanej Karty Otwartej na eŚwiat zaliczane są również w tej promocji i sumują się do kwoty wydanych środków w celu uzyskania nagrody 250 lub 350 zł.


wydajesz 1000 zł w 3 dni = nagroda 350 zł jest Twoja


Atutem tej akcji jest Black Friday przypadający na ostatni piątek listopada, gdzie spora część sklepów i marketów robi w tym czasie ogromne wyprzedaże. Jest więc okazja podwójna – możliwość wyhaczenia tanich produktów na Black Friday i jednocześnie pozyskanie nawet 400 zł tylko dzięki uczestnictwu w tej promocji i poprzez płacenie kartą debetową otrzymaną od banku.

Jeśli więc planujesz większe wydatki na Black Friday w tym roku, lub może nie planowałeś, ale kusi cię wysokość nagrody w promocji „Black Friday z Bankiem” i zastanawiasz się właśnie nad tym, co takiego mogłoby mi być potrzebne (Święta niedługo przecież…), to lepiej się za długo nie zastanawiaj, bo limit wniosków 2700 sztuk to nie tak wysoki limit jak mogłoby się wydawać. Więc… zarejestruj się, a jak się uda to może i te całe cztery stówki przygarniesz – jak dobrze pójdzie (czego życzę!).

 

"Black Friday z Bankiem" - formularz rejestracyjny

 

BNP Paribas Karta Otwarta na eŚwiat

 

Trochę o opłatach

W promocji tej otworzysz sobie Konto Otwarte na Ciebie. Do konta otrzymasz kartę debetową – Kartę Otwartą na eŚwiat. Dzięki takiemu duetowi otrzymasz zestaw samych zalet:

  • 0 zł za prowadzenie konta co miesiąc
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za pakiet Cyber Pomoc – przydatne ubezpieczenie w sytuacjach związanych z utratą danych komputerowych, niekompletnością zakupionych towarów przez internet, kradzieży z konta bankowego czy nieuprawnionych transakcji płatniczych za pomocą karty debetowej lub BLIK (popularne ostatnio kradzieże BLIK)
  • 0 zł za przelewy przez internet w PLN
  • darmowa aplikacja mobilna GOmobile

Niestety biorąc taką kartę debetową musimy liczyć się z jednym, aczkolwiek bardzo niepożądanym wydatkiem – 6 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – Kartę Otwartą na eŚwiat. Opłata ta jest stała i nie ma możliwości pozbycia się jej. Patrząc jednak z innego punktu widzenia – z punktu widzenia bezpieczeństwa cyfrowego – czyli czegoś co jest bardzo na czasie, można powiedzieć że opłata ta wcale nie musi być traktowana jako coś złego. 6 zł to nie dużo zważywszy na to, że większość z nas jest w dzisiejszych czasach bardzo zabiegana i często wcale nie myślimy o naszym bezpieczeństwie w sieci na co dzień. A konsekwencje jednej przykrej sytuacji, zawinionej naszym niedopatrzeniem, mogą w skrajnych sytuacjach przerodzić się w koszmar, który będzie ciągnąć się latami – mam tu na myśli kradzież naszej tożsamości i np. zaciągnięcie kredytu na nasze dane osobowe. Od takich właśnie sytuacji jesteśmy chronieni posiadając ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 

BNP Paribas logo

 

Z drugiej strony nikt przecież nie każe nam trzymać tej oferty bankowej w nieskończoność. Po zapoznaniu się ze wszystkimi walorami Konta Otwartego na Ciebie sam zdecydujesz, czy konto takie tobie odpowiada czy nie. Ważne aby posiadać to konto przynajmniej do czasu otrzymania nagrody przewidzianej w tej promocji.

 

"Black Friday z Bankiem" - formularz rejestracyjny

 

Regulamin promocji „Black Friday z Bankiem”

Tabela opłat dla kont w BNP Paribas

Warunki ubezpieczenia Cyber Pomoc

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x