bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

200 zł do wydania w IKEA za wyrobienie karty kredytowej

Z najnowszą promocją bankową w Banku BGŻ BNP Paribas można zrobić sobie teraz gratisowe zakupy w sieci sklepów IKEA. Wystarczy że w ciągu dwóch miesięcy wydasz kartą kredytową określoną kwotę, a w nagrodę otrzymasz kartę upominkową o wartości 200 zł.

Promocja o nazwie „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową” rozpoczęła się 17.09.2018 roku i potrwa do 18.11.2018 roku, chyba że wcześniej skończy się pula nagród która wynosi 4000 sztuk. Jak do niej przystąpić, co wykonać i jak zdobyć nagrodę – przeczytaj niżej a się dowiesz.

 

200 zł do IKEA z kartą kredytową

 

Dla kogo ta promocja ?

Do promocji można przystąpić jeśli spełniamy 2 warunki:

  1. Mamy ukończone 18 lat
  2. Od roku nie posiadaliśmy karty kredytowej w banku BGŻ BNP Paribas

Jeśli do powyższej grupy się kwalifikujesz, to nic nie stoi na przeszkodzie aby otrzymać nagrodę od banku. Wystarczy jeszcze tylko:

  1. Zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową poprzez wypełnienie formularza na stronie promocyjnej:

 

BGŻ BNP Paribas - 200 zł do IKEA - formularz

 

  1. Po otrzymaniu karty kredytowej należy w ciągu 2 miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę, wykonać transakcje tą kartą na łączną kwotę min. 2000 zł.

 

I to wszystko. Jeśli będziesz wśród pierwszych 4000 osób które wykona te czynności, otrzymasz nagrodę od banku w postaci karty upominkowej do sklepu IKEA (nagrodę również można realizować na stronie internetowej sklepu IKEA pod adresem https://www.ikea.com/pl/pl ) o wartości 200 zł, którą to najpóźniej otrzymasz do dnia 20.02.2019 roku.

 

Ważne

W promocji tej nie liczy się data wypełnienia formularza, czy data zawarcia umowy. Najważniejsza jest data transakcji kartą kredytową. Czyli im szybciej wydasz te 2000 zł tym masz większa szanse na otrzymanie nagrody.

 

Teraz nasuwa się jeszcze pytanie, co to jest ta karta kredytowa od banku BGŻ BNP Paribas? Jakie są koszty posiadania takiej karty, czy w ogóle warto ją posiadać i czy będzie mi się ta promocja w ogóle opłacała?

 

karta kredytowa Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas

 

Jeśli chodzi o koszty tej karty kredytowej, to są one następujące:

  • 0 zł – tyle zapłacisz za samo wydanie i dostarczenie karty
  • 72 zł – jest to roczny koszt za używanie karty kredytowej Mastercard Standard (w promocji tej można również wziąć kartę Mastercard Gold ale jej roczny koszt to już 150 zł)
  • 3,50 zł – za wypłatę gotówki kartą z bankomatów BGŻ BNP Paribas
  • 4,9% (min. 10 zł) – za wypłatę gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce i na świecie
  • 10% (RRSO 14,29%) – oprocentowanie transakcji bezgotówkowych

Jak to bywa przy tego typu kartach kredytowych, zapłacimy te 10% jedynie od tych wydatków kartą, których nie uda nam się spłacić w okresie bezodsetkowym, który w przypadku karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas trwa maksymalnie 56 dni. Więc nie musimy się obawiać opłat od samego płacenia tą kartą, jeśli tylko będziemy terminowo ją spłacać. Opłaty za wypłaty gotówki z bankomatów też zazwyczaj nie dotyczą klientów, gdyż większość z nas nie używa kart kredytowych po to aby wypłacać gotówkę z bankomatu. Ma ona nam służyć głównie do płacenia w sklepach i internecie, a to jak wiadomo jest zawsze bezpłatne.

Słabo natomiast bank wypada tutaj z opłatą roczną za kartę, która w wysokości 72 zł może nie jednego z nas odstraszyć. Jeśli jednak akurat mamy w planie w najbliższym czasie zakupy w IKEI, to myślę że i tak warto sobie taką kartę kredytową wyrobić. Na czysto bowiem będziemy mieli 128 zł (200 zł – 72 zł) a to jak wiadomo może nie jednego z nas skusić i zachęcić.

Zapraszam zatem do tej promocji. Link do formularza znajdziesz poniżej:

 

BGŻ BNP Paribas - 200 zł do IKEA - formularz

 

Program bonusowy mamBONUS

Dla tych którzy wejdą do tej promocji czeka jeszcze dodatkowy bonus w wysokości 5000 punktów, które to można będzie wykorzystać na wymianę na nagrody na stronie https://mambonus.pl. BGŻ BNP Paribas ma bowiem swój program lojalnościowy dla płacących ich kartą płatniczą. Za każdą wydaną kartą kredytową złotówkę otrzymasz 2 punkty. Jeśli więc wydasz te 2000 zł tą kartą to możesz liczyć na dodatkowe 4000 punktów. Dodając do tego 5000 punktów które otrzymasz na starcie, da to tobie łącznie 9000 punktów, a to już będzie można wymienić sobie na fajny gadżet w tym programie.

 

Regulamin tej promocji „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową”: tutaj

Taryfa opłat i prowizji kart kredytowych w BGŻ BNP Paribas: tutaj

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x