bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

200 zł dla Ciebie i po 50 zł za każde konto dla dziecka – nowa edycja promocji w Santander Bank Polska

Po raz kolejny Santander Bank Polska oferuje swoje Konto Jakie Chcę w podwójnej promocji. 200 zł otrzymasz za założenie konta osobistego sobie, a 50 zł dostaniesz za każde nowo założone konto swojemu dziecku. Masz więcej dzieci poniżej 18 roku życia? Załóż konto każdemu z nich, a za każde takie konto otrzymasz ww. nagrodę.

200 zł dla Ciebie i 50 zł dla dziecka Santander Bank

Promocja „Bonus 200 + 50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem – edycja II” trwa do końca listopada. Możesz wziąć w niej udział gdy masz ukończone 18 lat i jednocześnie:

 1. Nie brałeś udziału w tego typu promocji z Kontem Jakie Chcę od co najmniej 1.04.2019 roku oraz
 2. Nie posiadasz żadnego rachunku bankowego w Santander Bank Polska od co najmniej 1.10.2019 roku.

Promocja ta nie wymaga od uczestnika tego, aby założył koniecznie konto swojemu dziecku. Nie każdy bowiem posiada dzieci. Jeśli nie będziesz zakładać konta dla dziecka, to po prostu zarobisz na tej promocji mniej.

Nagroda nr 1 – 200 zł za założenie Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych

Taką nagrodę otrzyma każdy uczestnik promocji który wykona poniższe zadanie:

 1. Złoży wniosek o konto osobiste (Konto Jakie Chcę lub gdy masz mniej niż 26 lat – Konto Jakie Chcę dla Młodych) w miesiącu listopad 2020, wyłącznie za pośrednictwem stron internetowych banku, do których linki umieszczam poniżej:

Załóż Konto Jakie Chcę na stronie Santander Banku

Załóż Konto Jakie Chcę dla Młodych na stronie Santander Banku

 1. Do 15 grudnia 2020 roku należy podpisać umowę o prowadzenie konta oraz wyrazić zgody na rzecz banku (np. podczas zakładania konta).
 2. W każdym z trzech następujących po sobie miesięcy należy wykonać poniższe 3 zadania:
  • Zalogować się do aplikacji Santander Mobile oraz
  • Otrzymać wpływ środków na swoje konto w wysokości min. 1000 zł oraz
  • Wykonać min. 5 transakcji płatniczych (kartą debetową lub BLIK-iem)

Gdy konto założysz w miesiącu listopad 2020, to zadanie musisz wykonywać w listopadzie 2020, grudniu 2020 i styczniu 2021 lub w grudniu 2020, styczniu 2021 i w lutym 2021.

Gdy natomiast konto zostanie założone na początku grudnia, to zadanie musisz wykonywać w grudniu 2020, styczniu i w lutym 2021 lub w styczniu, w lutym i w marciu 2021.

I to jest już całe zadanie jeśli chodzi o nagrodę 200 zł. Cała ta kwota wpadnie na twoje konto w Santander Banku najpóźniej do 15.04.2021 roku.

 

250 zł w promocji Konto Jakie Chcę

Dodatkowe 50 zł za konto założone dziecku

W Santander Banku jest też możliwość otrzymania nagrody dodatkowej za założenie konta dla dziecka które nie ukończyło 18 lat. Za każde takie konto założone małoletniemu otrzymamy 50 zł. Gdy dzieci mamy więcej, to takie konto możemy założyć dla każdego z nich –  za każde takie konto otrzymujemy nagrodę, czyli te pięć dyszek.

Takie konto musimy założyć z poziomu bankowości internetowej banku, czyli musimy już mieć założone najpierw sobie konto osobiste, a dopiero potem założymy je dziecku.

Aby otrzymać 50 zł za założenie konta dziecka, musimy złożyć wniosek o takie konto w terminie do 25.12.2020, a do 30.12.2020 zawrzeć umowę z bankiem o jego prowadzenie. Do tego czasu należy też wyrazić niezbędne zgody marketingowe od banku.

Konto Jakie Chcę w promocji 250 zł

Do konta dziecka można, ale nie trzeba wyrabiać karty debetowej, choć wydaje mi się że każde dziecko taką darmową kartę będzie chciało – zazwyczaj jest to pierwsze konto wyrabiane dziecku, a taka karta płatnicza to jest właśnie to, czego dziecko oczekuje posiadając konto w banku.

Konto Jakie Chcę – dodatkowe korzyści

Każdy posiadacz Konta Jakie Chcę ma możliwość otrzymania dodatkowych profitów związanych z posiadaniem takiego konta:

 1. Za każde polecenie konta innym otrzymujesz 50 zł premii na swoje konto. Drugie tyle otrzymuje osoba której konto polecisz. Masz możliwość polecenia aż 10 osobom, co łącznie może przynieść Tobie aż 500 zł zysku na takim polecaniu.
 2. Lokata mobilna z oprocentowaniem 1%. Jeśli masz wolne środki (do 20000 zł) to możesz ulokować je na takiej lokacie. Przez kolejne 4 miesiące będą one oprocentowane właśnie na 1% w skali roku.
 3. 300 zł zwrotu rocznie za rachunki. 1% od opłaconych rachunków za prąd, gaz, telefon, internet czy telewizję, wróci na twoje konto w tym banku. Wystarczy że będziesz te rachunki opłacać z Konta Jakie Chcę. Maksymalna kwota zwrotu to 25 zł miesięcznie, co w ciągu roku daje kwotę 300 zł.

Takie dodatkowe profity czekają na każdego, kto zechce skorzystać z oferty i założy sobie Konto Jakie Chcę.

Santander Bank aplikacja mobilna

Opłaty związane z kontem

Zakładając sobie Konto Jakie Chcę musimy pamiętać o jednej głównej sprawie – o opłacie za kartę debetową. Możemy sobie wybrać – albo będziemy płacić opłatę stałą – zaledwie 3 zł, albo decydujemy się na opłatę 0 zł lub 5 zł. Ta niższa opłata będzie nas obejmowała, jeśli tylko w miesiącu wykonamy 5 transakcji kartą. Jeśli transakcji będzie mniej to właśnie te 5 zł bank pobierze sobie na koniec miesiąca.

Santander Bank nie wymusza na nas żadnych stałych wpływów na swoje konto. Nie musimy ich zapewniać, aby utrzymać konto czy kartę bez opłat. Takich warunków w tym banku nie ma.

Jedyne, na co warto jeszcze zwracać uwagę to na bankomat, z którego zamierzamy wypłacać pieniądze. Gdy ukończymy 26 lat to warto w tym momencie stawiać na BLIK-a i za jego pomocą wypłacać kasę z bankomatu. Takie wypłaty wtedy zawsze będą darmowe. O pozostałych opłatach w skrócie w tabeli poniżej:

Chętnych na skorzystanie z promocji „Bonus 200 + 50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem – edycja II” zapraszam do składania wniosku na odpowiednio przygotowanej stronie bankowej:

Załóż Konto Jakie Chcę na stronie Santander Banku

lub gdy masz mniej niż 26 lat:

Załóż Konto Jakie Chcę dla Młodych na stronie Santander Banku

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Bonus 200 + 50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem – edycja II”

Tabela opłat dla Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x