bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

160 zł dla Ciebie i 2% na koncie oszczędnościowym Moje Cele w 10 edycji promocji “ekonto z premią”

Po raz dziesiąty już mBank wychodzi do klientów z promocją za otwarcie konta osobistego. Tym razem jednak „postarał się” i oferuje aż 20 zł więcej od poprzedniej promocji. Za założenie darmowego konta bankowego i spełnienie warunków przez kolejne 3 miesiące, otrzymasz od banku łącznie 160 zł premii, a do tego przez najbliższe 3 miesiące używania konta będziesz mógł oszczędzać na koncie z oprocentowaniem 2%. Dla tych co nie mają jeszcze konta w mBanku – zapraszam do zapoznania się z warunkami obecnej edycji akcji promocyjnej i następnie założenia konta osobistego z nagrodą w postaci gotówki na konto.

eKonto z premią 10 edycja

160 zł na początek przygody z mBankiem

10 edycja promocji „eKonto z premią”, tak jak poprzednie zresztą, całą kwotę premii dzieli na 3 części. Każdą z nich otrzymamy za wykonanie pewnych czynności związanych z rachunkiem bankowym. I tak:

 1. Premia główna – 100 zł. Taką kwotę otrzymamy, gdy:
  1. w terminie między 01.10.2020 a 27.01.2021 roku, złożysz wniosek o konto bankowe – eKonto osobiste, wraz z kartą debetową
  2. w 7 dni od otwarcia konta zasilisz je kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku po prostu)
  3. do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonasz min. 5 transakcji płatniczych (kartą lub BLIK-iem)
 2. Premia nr 2 – 30 zł. Taką nagrodę otrzymasz za wykonanie poniższych dwóch zadań w kolejnym miesiącu:
  1. zasilenie rachunku kwotą min. 1000 zł oraz
  2. wykonanie min. 5 transakcji płatniczych (kartą lub BLIK-iem)
 3. Ostatnia premia – 30 zł. Tą również jak wyżej otrzymasz za kolejny miesiąc, w którym:
  1. dokonasz zasilenia rachunku kwotą min. 1000 zł oraz
  2. wykonasz min. 5 transakcji płatniczych

Aby to jakoś zobrazować – co i kiedy musimy wykonywać – spójrz na poniższą tabelkę, a wszystko będzie jasne:

Promocyjne oprocentowanie 2% na koncie oszczędnościowym – o co tu chodzi?

Wraz z otwarciem rachunku osobistego mamy możliwość zawnioskowania o darmowy rachunek do regularnego oszczędzania – Moje Cele. Pewien niewielki procent od twoich transakcji (płacenie kartą w sklepie, wypłata z bankomatu, itp.) lub jeśli wolisz stała określona kwota, będzie doliczana do każdej takiej transakcji i zasilała Twój osobisty rachunek do oszczędzania. Jest on oprocentowany na 2% w skali roku, a maksymalna kwota tak oprocentowanych oszczędności wynosi 10000 zł.

Problem jest tylko w tym, że oszczędności twoje z takim oprocentowanie będą co najwyżej przez okres 3 pełnych miesięcy. Po tym czasie oprocentowanie spada do standardowego, które w tej chwili wynosi 0,01% w skali roku, czyli praktycznie tyle co nic.

To samo dotyczy środków zgromadzonych na rachunku Moje Cele powyżej kwoty 10000 zł. One również zawsze będą oprocentowane na 0,01% w skali roku.

O tym warto pamiętać, aby potem nie było niespodzianek.

mBank to proste

eKonto Osobiste w mBanku – opłaty

Zakładając każde konto bankowe musimy być świadomi opłat, jakie mogą wystąpić podczas jego używania. W mBanku przy eKoncie osobistym opłaty praktycznie na szczęście nie istnieją. Trzeba tylko pamiętać o tych dwóch żelaznych zasadach:

 1. Wypłacaj z bankomatu kwoty powyżej 100 zł (w przeciwnym wypadku bank potrąci Tobie 2,50 zł od takiej wypłaty) oraz
 2. Wykonuj co miesiąc co najmniej 1 transakcję płatniczą kartą (w przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę 7 zł za kartę)

Nie warto też zabierać swojej karty debetowej za granicę. Tam od każdej wypłaty z bankomatu czy od zwykłej transakcji płatniczej, bank pobiera opłatę za przewalutowanie (od 0,5% do 5,9%). Bank co prawda informuje na swojej stronie o darmowych bankomatach za granicą:

mBank zobacz

Jednak jak wczytamy się w tabelę opłat (patrz odnośnik niżej), to ewidentnie już tak kolorowo i tak bezpłatnie nie jest.

Są natomiast ogromne dodatkowe inne zalety z posiadania eKonta osobistego. Najciekawsze z nich to:

 1. Darmowe prowadzenie konta
 2. Brak opłat za wydanie i odnowienie karty debetowej
 3. Możliwość darmowego wypłacania gotówki z dowolnego bankomatu w Polsce (pow. 100 zł oczywiście)
 4. Darmowa wypłata gotówki w kasie sklepu (tzw. Cash Back)

Konto takie jest zatem ciekawą propozycją gównie dla osób przebywających w Polsce. Wyjeżdżając za granicę kartę mBanku schowaj głęboko w kieszeni – taka moja rada.

Ale nie przejmowałbym się tak tymi prowizjami od transakcji zagranicznych. Nie po to przecież zakłada się konto aby z niego korzystać tylko za granicą. eKonto osobiste jest idealnym pomysłem jeśli chodzi o rodzime eskapady podróżnicze. W każdym miejscu w Polsce możemy przecież wypłacać kasę za darmo, i to obojętnie czy z bankomatu czy przy okazji robienia zakupów – a to się liczy!

Brak wymogów co do stałych comiesięcznych wpływów również jest dodatkowym tutaj atutem. Trzeba tylko pamiętać o jednej jedynej płatności w każdym miesiącu, a konto będziemy zawsze mieli za darmo. A jak do tego dochodzi jeszcze wizja otrzymania 160 zł w postaci gotówki, to już w ogóle jest wypas. Zapraszam do przejścia na stronę banku w celu zapoznania się ze szczegółami:

mBank - eKonto z premią - załóż konto w promocji

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin 10 edycji promocji „eKonto z premią”

Tabela opłat dla kont osobistych w mBanku

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x