bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

150 zł za założenie CitiKonta i 10 kodów na przesyłki kurierskie – trzecia edycja Finansowej Rewolucji

Bank Handlowy w Warszawie już po raz trzeci organizuje swoją Finansową Rewolucję. Poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością, co zapewne było powodem nie tyle premii gotówkowej, co przede wszystkim samego konta bankowego (CitiKonto), które przecież w tym banku jest kontem całkowicie bezpłatnym – i to bez żadnych warunków.

Tym razem w Finansowej Rewolucji za założenie sobie konta osobistego, poza gotówką (w wysokości 150 zł), na klientów czeka aż 10 kodów na darmową wysyłkę paczki przez InPost – również tej nadawanej za pośrednictwem paczkomatu, ulubionej formy nadawania i odbioru paczek przez klientów w Polsce. Jak zdobyć takie kody oraz co trzeba zrobić aby otrzymać 150 zł premii, o tym dowiesz się właśnie czytając dalej ten artykuł.

Finansowa Rewolucja 3

Warunkiem koniecznym do tego aby w ogóle móc wziąć udział w tej edycji promocji, jest oczywiście ukończenie 18 roku życia. Poza tym nie można posiadać żadnego konta (osobistego lub oszczędnościowego) w Banku Handlowym od co najmniej początku 2019 roku.

Finansowa Rewolucja – 3 edycja

Bank swoją nagrodę (150 zł i 10 przesyłek InPost) podzielił na cztery części. W każdej z nich klient może otrzymać określoną nagrodę. Warunkiem koniecznym do otrzymania jakiejkolwiek premii jest złożenie wniosku i założenie konta bankowego – CitiKonto – w terminie do 31.01.2021 roku. Potem to już tylko zdobywanie nagród. I tak:

  1. Nagroda pierwsza50 zł oraz 8 kodów na nadanie paczki w InPost. Tyle otrzymasz na początku tej promocji. Wystarczy że do końca kolejnego miesiąca po miesiącu w którym założysz konto, otrzymasz wpływ z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł
  2. Nagroda druga50 zł. Tę otrzymasz za wykonanie poniższych dwóch zadań do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:
    1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile
    2. Otrzymaj wpływ (przelew) z innego banku w wysokości min. 100 zł
  3. Trzecia nagroda to kolejne i ostatnie zarazem 50 zł. Do końca trzeciego miesiąca po otwarciu konta musisz przynajmniej raz zapłacić w sklepie (lub przez internet) za pośrednictwem Google Pay lub Apple Pay – czyli smartfonem. Łączna kwota transakcji musi przekraczać 100 zł.
  4. Ostatnia nagroda to brakujące 2 kody na wysyłkę w InPost. Te kody będą twoje, gdy podczas zawierania umowy wyrazisz zgodę na marketing na rzecz Banku i nie odwołasz tej zgody co najmniej do końca pierwszego miesiąca, w którym będziesz wnioskować o konto.

Otrzymane kody InPost można będzie wykorzystać na wysłanie dowolnej paczki, o dowolnej dopuszczalnej wielkości, za pośrednictwem strony internetowej InPostu: https://szybkienadania.pl

Kody można będzie wykorzystać aż do końca października 2021 roku.

InPost logo

I w tym momencie taka mała podpowiedź dla uczestników tej promocji. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda Ci się wykonać któregokolwiek zadania – nie przejmuj się. Kolejne nagrody nadal możesz zdobyć. Bank nie wymaga od uczestników wykonywania każdego zadania pod rygorem nieotrzymania następnej nagrody. Podchodź do tej promocji na luzie, tak samo jak do samego CitiKonta. Konto to bowiem jest idealnym kontem jeśli chodzi o zachowanie bezpłatności, zarówno pod względem samego konta jak i najważniejszych usług z nim związanych.

Opłata miesięczna bowiem, zarówno za samo prowadzenie konta jak i utrzymanie karty, wynosi 0 zł – i to bez żadnych warunków! Nie musimy się martwić o opłaty nawet, gdy o koncie przez jakiś czas zapomnimy. Dowodem na to niech będzie poniższa tabelka:

Nie bez powodu CitiKonto plasuje się też na pierwszych miejscach w przeróżnych rankingach bankowych –  czego przykładem są rankingi kont na takich portalach jak Bankier.pl czy Money.pl.

CitiKonto rankingi

Do samego konta bank oferuje też bardzo intuicyjną aplikację mobilną, dzięki której najważniejsze operacje bankowe wykonasz w kilku kliknięciach.

 

Citi Mobile – na Androida

Citi Handlowy
Citi Handlowy

Citi Mobile – na iPhone

 

Udoskonalony interfejs użytkownika oraz wykorzystanie najnowszych technologii wbudowanych w smartfony (m.in. Face ID, czyli logowanie w oparciu o identyfikację twarzy) – to wszystko również działa na korzyść CitiKonta i jego aplikacji mobilnej. A wiadomo, wszystko teraz już przez smartfona robimy, więc i aplikację mobilną chciałoby się mieć na poziomie.

Zachęcam do odwiedzenia strony bankowej, gdzie takie konto w promocji o nazwie „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja III” mamy możliwość założenia do końca stycznia 2021 roku.

Bank Handlowy - 150 zł i 10 x InPost - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja III”

Tabela opłat i prowizji dla CitiKonta

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x