bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

150 zł od mBanku w promocji eKonta osobistego – 6 edycja

Tak, to już 6 raz jak mBank organizuje promocję „eKonto z premią”. Zakładając rachunek bankowy (dla osób fizycznych) możesz otrzymać 150 zł w dwóch transzach. Zasilenie konta kwotą 1000 zł oraz 5 transakcji płatniczych w zaledwie dwóch kolejnych miesiącach – tyle może dzielić cię od otrzymania takiej właśnie premii od banku.

 

eKonto 6 edycja

 

Do promocji mogą przystąpić osoby pełnoletnie, które od co najmniej początku 2017 roku nie posiadają żadnego konta bankowego w mBanku.

 

W celu otrzymania premii od mBanku musisz wykonać wszystkie poniższe czynności:

  1. Złożyć wniosek o eKonto Osobiste wraz z kartą debetową do tego konta w terminie między 9.08.2019 a 30.10.2019 roku.
  2. Po otwarciu konta bankowego zasil je kwotą jednorazową w wysokości min. 1000 zł. Musisz to zrobić w ciągu 7 dni.
  3. Do końca kolejnego miesiąca (np. jeśli tworzysz konto w sierpniu 2019 to do końca września 2019) wykonaj przynajmniej 5 transakcji płatniczych na dowolną kwotę. Zaliczane są tutaj transakcje zarówno kartą debetową jak i przy pomocy BLIK-a.

Wykonując te trzy punkty otrzymasz pierwszą transzę nagrody – 100 zł.

Kolejne 50 zł zostanie tobie przekazane pod warunkiem, że w kolejnym miesiącu również wykonasz te 5 transakcji płatniczych oraz również zapewnisz wpływ na swoje konto w kwocie min. 1000 zł.

Zaznaczę tutaj, że wpływem środków na konto może być również przelew z twojego innego rachunku bankowego w innym banku, lub dowolny wpływ od osoby trzeciej.

 

mBank odbierz 150 zł

 

eKonto Osobiste w mBanku

W promocji tej założysz konto bankowe. I pewnie się teraz zastanawiasz, ile takie konto będzie Cię kosztowało? Jakie muszę ponieść koszty, przecież banki nic za darmo nie dają? Na pewno gdzieś jest haczyk…

Otóż muszę Cię rozczarować 😉

eKonto osobiste, jakie założysz w tej promocji będziesz mieć całkowicie za darmo. Darmowe jest tutaj jego założenie jak i późniejsze comiesięczne utrzymanie. Dodatkowo nie będziesz tez płacić nic za utrzymanie karty płatniczej. Wystarczy że wykonasz nią co miesiąc przynajmniej jedną płatność. Najlepsze jest jednak to, że wszystkie bankomaty w Polsce będziesz mieć również bez opłat, jeśli tylko będziesz z nich wypłacać kwoty wyższe od 100 zł. Do tego dochodzą darmowe transakcje przy użyciu BLIK-a no i oczywiście wszystkie przelewy w PLN przez internet.

Dokładniejsze zestawienie opłat przedstawiam w poniższej tabelce:

 

 

Jeśli więc od 2017 roku nie masz konta bankowego w mBanku, to zapraszam do sprawdzenia nowego eKonta Osobistego na stronie bankowej:

 

mBank - eKonto z premią - załóż konto w promocji

 

Regulamin promocji „eKonto z premią – VI edycja”

Tabela opłat dla kont osobistych w mBanku

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x