bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

150 zł od mBanku – VIII edycja promocji „eKonto z premią”

To już ósmy raz jak mBank startuje z promocją „eKonto z premią”. Tym razem jednak premia ta jest o 10 zł większa od poprzedniej edycji i wynosi 150 zł. Banalnie proste zasady promocji i możliwość dodatkowego oszczędzania na koncie osobistym na 2,6% w skali roku – taka właśnie oferta czeka na nowych klientów którzy zechcą założyć sobie teraz konto osobiste w mBanku.

 

eKonto z premią 8 edycja

 

„eKonto z premią – VIII edycja” to promocja skierowana do osób pełnoletnich, które nie posiadają i nie posiadały ostatnio (od 01.01.2017 roku) konta osobistego w mBanku

 

Premia, jaką można otrzymać w tej promocji – 150 zł – podzielona została na dwie mniejsze. Pierwsza 100 zł i druga 50 zł. Obie te kwoty dostaniesz pod warunkiem spełnienia określonych warunków. I tak:

 1. Pierwsza premia – 100 zł – jest to premia za tzw. „szybki wpływ”. Otrzymasz ją, jeśli:
  • złożysz wniosek oraz podpiszesz umowę z mBankiem o eKonto osobiste w terminie do 27.05.2020 roku oraz
  • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zasilisz je kwotą jednorazową min. 1000 zł oraz
  • w kolejnym miesiącu po otwarciu konta dokonasz co najmniej 5 transakcji płatniczych (kartą, zbliżeniowo smartfonem lub BLIK-iem)
 2. Druga premia – 50 zł – to tzw. „premia za transakcje”. Ta premia będzie przyznana, jeśli w kolejnym miesiącu również:
  • zasilisz konto kwotą 1000 zł oraz
  • wykonasz co najmniej 5 transakcji płatniczych

I to wszystko. Jak widać, zaledwie 5 transakcji i wpływ 1000 zł, tylko takie warunki przez 2 kolejne miesiące i premia 150 zł może być Twoja – nie jest to więc żadna skomplikowana sprawa. Takiemu zadaniu podołać powinien każdy. Tym bardziej że bank w tej promocji nie wymaga, aby źródłem wpływu było wynagrodzenie czy inny stały dochód. Może to być dowolny przelew z innego banku, nawet gdy jesteś właścicielem tego drugiego konta.

 

mBank logo

 

Dla przyswojenia sobie wszystkiego tego co i kiedy należy wykonywać, przygotowałem jeszcze dodatkowo taką oto tabelkę:

 

 

Biorąc udział w tej edycji promocji z mBankiem, każdy otrzymuje dodatkowo specjalny bonus. Jest nim dosyć wysokie (jak na dzisiejsze czasy) oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Moje cele – na 2,6% w skali roku. Niestety bank tutaj ustala zasady i takim oprocentowaniem klient może cieszyć się zaledwie do końca sierpnia 2020, potem oprocentowanie spadnie do standardowego. Ustalona też jest maksymalna kwota oszczędności jakie można zdeponować na takim oprocentowaniu – jest to kwota 20000 zł.

eKonto osobiste – czy warto?

MBank od zawsze cieszył się dużą popularnością. Dlaczego? Bo jak długo pamiętam, starał się on zawsze o to, aby swoje konto i swoją kartę debetową, oferować klientom bez żadnych opłat.

Obecnie jest nie inaczej. Zarówno eKonto jak i karta debetowa będzie dla Ciebie bezpłatna. Pamiętać tylko trzeba, aby co miesiąc korzystać z tej karty płatniczej i wykonywać co najmniej jedną transakcję w miesiącu przy jej pomocy. Transakcja ta może być wykonana na dowolną kwotę w dowolnym punkcie (w sklepie stacjonarnym lub online przez internet). Ważne aby była przynajmniej jedna od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.

 

 

Jeśli więc chciałbyś skorzystać na tej edycji promocji „eKonto z premią”, zerknij na stronę mBanku. Znajdziesz tam więcej informacji na ten temat i od razu założysz oczywiście to konto w tej właśnie promocji:

mBank - eKonto z premią - załóż konto w promocji

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „eKonto z premią – VIII edycja”

Tabela opłat dla kont osobistych w mBanku

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x