bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

140 zł za założenie konta w mBanku – 7 edycja „eKonta z premią”

mBank nie przestaje nagradzać swoich nowych klientów i rozpoczął nową edycję swojej promocji „eKonto z premią”. Po raz siódmy nagrodą tą jest gotówka. Tym razem jednak otrzymasz od banku nie 150 zł (jak było poprzednio) a 140 zł – i to w dwóch transzach. Wpływ środków 1000 zł oraz 5 transakcji płatniczych w każdym z dwóch kolejnych miesięcy – tyle trzeba zrobić aby nagroda 140 zł trafiła w twoje ręce.

 

eKonto z premią 7 edycja

 

W promocji „eKonto z premią” możesz wziąć udział pod warunkiem że ukończyłeś już 18 lat i od początku 2017 roku nie jesteś posiadaczem żadnego konta osobistego w mBanku.

 

W tej promocji łącznie możesz otrzymać od mBanku 140 zł. Z czego:

 1. Pierwsze 100 zł otrzymasz jeśli:
  • W okresie między 30.10.2019 a 30.01.2020 złożysz wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową w mBanku
  • Podpiszesz umowę o prowadzenie tego konta
  • W ciągu 7 dni od otwarcia konta zasil to konto kwotą min. 1000 zł (jednorazowo)
  • Wykonaj kartą (lub BLIK-iem) min. 5 transakcji płatniczych. Masz na to czas do końca kolejnego pełnego miesiąca licząc od momentu otwarcia rachunku
 2. Kolejne 40 zł nagrody otrzymasz jeśli w kolejnym miesiącu:
  • Wykonasz 5 transakcji kartą lub BLIK-iem
  • Zasilisz swoje konto kwotą min. 1000 zł

Aby to lepiej zobrazować przygotowałem taką tabelkę:

 

 

Pamiętać trzeba aby zasilić swój rachunek jednorazowo kwotą min. 1000 zł a nie np. 2 x 500 zł. Musi to być jednorazowo tak wysoki przelew/wpływ. Możesz do tego celu zlecić przelew swojego wynagrodzenia za pracę – ale nie koniecznie. Może to być przelew z jakiegokolwiek innego rachunku spoza mBanku (nawet Twojego konta w innym banku). Nie może to być jednak wpłata gotówkowa w kasie banku czy we wpłatomacie.

 

mBank konto z bankomatami za 0 zł

 

Jeśli chodzi o samo konto osobiste i opłaty jakie możesz spotkać na swojej drodze gdy już będziesz mieć założone konto. Otóż samo eKonto jest oczywiście całkowicie darmowe. Sprawa opłat ociera się o samą kartę debetową i bankomaty. Tutaj już musimy pamiętać, aby co miesiąc taką kartą wykonać przynajmniej jedną transakcję płatniczą i unikać wypłacania gotówki z bankomatów poniżej kwoty 100 zł. Jak dostosujemy się do tego to całkiem możliwe że z eKonta będziemy bardzo, ale to bardzo zadowoleni.

 

 

Miłym dodatkiem dla osób zakładających sobie eKonto jest to, że gdy dodatkowo założysz sobie rachunek oszczędnościowy „Moje cele” to otrzymasz promocyjne oprocentowanie środków tam zgromadzonych (do kwoty 20000 zł) na 2,5% w skali roku. Takie oprocentowanie będzie obowiązywało do końca maja 2020 roku.

Darmowe konto bankowe i darmowe wszystkie bankomaty, bez konieczności stałych wpływów na konto i do tego 140 zł w prezencie na start – tego właśnie możesz doświadczyć posiadając eKonto osobiste w mBanku.

 

mBank - eKonto z premią - załóż konto w promocji

 

Regulamin promocji „eKonto z premią – VII edycja”

Tabela opłat dla kont osobistych w mBanku

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x