bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

100 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki w akcji specjalnej „Konto Jakie Chcę z Bonusem”

Promocja tym razem związana jest z Bankiem Santander Bank Polska S.A. oraz z ich Kontem Jakie Chcę. Za założenie tego rachunku i spełnienie prostych warunków (w ciągu miesiąca) klient otrzyma 100 zł na swoje konto oraz dodatkowo 50 zł w formie bonu do sieci sklepów Biedronka. A jak się postrasz to dodatkowe nawet 450 zł również może być Twoje!

 

Konto Jakie Chcę promocja bonusy 150 zł

 

„Konto Jakie Chcę z Bonusem”

Promocja ta trwa od 6.05.2019 i przystąpić do niej można aż do 30.06.2019 roku. Za spełnienie poniższych warunków każdy otrzyma 100 zł w gotówce oraz bon do Biedronki – 50 zł. Wystarczy że:

 1. Złożysz wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową w terminie do 30.06.2019 za pośrednictwem strony promocyjnej (poniżej). Zakładasz tam sobie swój profil a następnie w zakładce „Konto Bonus” wnioskujesz o konto w banku Santander Bank Polska S.A.

Konto Jakie Chcę z Bonusem - strona promocyjna

 1. Podczas zakładania konta wyraź wszelkie zgody na marketing.
 2. Podpisz umowę o prowadzenie konta do 15.07.2019 roku.
 3. W ciągu miesiąca od daty otwarcia konta dokonaj:
  • Wpływu na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
  • 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem

Po wykonaniu powyższego wspomniane obie nagrody trafią do ciebie. Pieniądze wpadną na konto a bon do Biedronki przyjdzie emailem lub sms-em. Trzeba tylko będzie jeszcze uzupełnić dane osobowe, ale o tym dowiesz się w odpowiednim czasie – czytaj emaile od organizatora (jest nim Rankomat – sp. z o.o.).

Wszystkie nagrody dostaniesz najpóźniej do końca sierpnia 2019.

 

Konto Jakie Chcę z bonusem

 

Konto Jakie Chcę – koszty utrzymania konta

W promocji tej zakładamy konto osobiste – Konto Jakie Chcę. Zapewne każdy chciałby znać odpowiedź na pytanie – ile zapłacę za korzystanie z takiego konta i karty debetowej?

Otóż w banku tym za prowadzenie konta nie zapłacimy ani grosza. Dopiero opłatę możemy zobaczyć za używanie karty debetowej. Jednak i tutaj bank daje możliwość aby tej opłaty nie było. Szczegółowo to wygląda tak:

 1. Możesz się zdecydować na opłatę stałą za kartę debetową w wysokości 3 zł – niezależnie od ilości miesięcznych transakcji kartą, lub
 2. Możesz mieć kartę debetową z miesięczną opłatą 0 zł jeśli wykonasz tą kartą min. 5 transakcji w miesiącu, w przeciwnym wypadku zapłacisz 5 zł za obsługę karty.

 

Ważne !

Aby jednak móc skorzystać z opisanej wyżej promocji, należy podczas zakładania konta ustawić sobie ten drugi wariant opłat za kartę debetową. Wykonuj więc 5 transakcji co miesiąc kartą, a nie będziesz miał żadnych opłat za tę kartę.

 

Warto wiedzieć też jakie opłaty nas czekają przy spotkaniu w cztery oczy z bankomatem oraz jak to się ma do naszego wieku. Aby te koszty zobrazować przedstawiam dodatkowo poniższą tabelkę.

 

Dodatkowe promocje z których warto skorzystać

Zakładając sobie Konto Jakie Chcę warto też wziąć udział w dwóch dodatkowych promocjach które organizuje bank. W jednej z nich możemy zyskać kolejne 150 zł przekazując wynagrodzenie bezpośrednio na to konto, a w drugiej promocji możemy otrzymać do 300 zł rocznie jako zwrot 1% od wydatków na prąd, gaz, TV, internet i telefon.

 

Pieniądze za wpływ wynagrodzenia

Co do pierwszej promocji – „150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja” – to próżno jej opisu szukać na stronie banku. Na chwile obecną (a mamy dzisiaj 9.05.2019) bank nie ma na swojej stronie jeszcze jej regulaminu, a promocja ta trwa już od 6.05.2019 roku. To jest bardzo niefajnie i jestem w dużym szoku! Jest promocja a jakby jej nie było.

Po konsultacji z bankiem udało mi się jednak otrzymać regulamin tej promocji i umieszczam go na dole artykułu.

Ogólnie promocja ta polega na tym, iż:

 1. W miesiącu w którym podpiszemy umowę o prowadzenie konta należy też złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na to konto. Wynagrodzenie nasze musi co miesiąc być wyższe lub równe 1000 zł. W ramach tego wynagrodzenia możemy otrzymywać stały wpływ renty, emerytury czy innego świadczenia od świadczeniodawcy w Polsce.
 2. W ciągu kolejnych 3 miesięcy należy otrzymywać ww. wpływ na konto oraz co miesiąc wykonywać 5 transakcji kartą.

Jak spełnimy te warunki to otrzymamy 150 zł na nasze konto.

 

Santander Bank logo

 

Zwrot 1% za media

Druga promocja jest jeszcze wyżej nagradzana, gdyż w niej maksymalnie możemy zyskać całe 300 zł. A chodzi w niej o to, że będziesz otrzymywać 1% od każdej faktury, którą opłacisz z nowo otwartego konta. Faktury te muszą być za takie media jak:

 • prąd
 • gaz
 • telewizję (naziemną bądź satelitarną)
 • telefon (komórkę i stacjonarny)
 • internet

Jak masz tego typu wydatki za media to wyślij faktury do banku, a po ich weryfikacji każda płatność na konta oznaczone na tych fakturach będzie premiowana w postaci zwrotu 1% od wartości tej faktury. Co miesiąc takiego zwrotu możesz uzyskać maksymalnie 25 zł i tak przez kolejne 12 miesięcy. Łącznie więc możesz mieć dodatkowo 300 zł zwrotu.


Sumując wszystkie te promocje związane z Kontem Jakie Chcę:

 • 100 zł w gotówce
 • 50 zł do Biedronki
 • 150 zł za wpływ wynagrodzenia
 • 300 zł zwrotu za media

…można obliczyć, że razem mamy tutaj kumulację w wysokości 600 zł. Jest to więc niezły moment na zakładanie tego konta w banku Santander Bank Polska.

Pamiętaj tylko, aby skorzystać z tych promocji musisz mieć ukończone 18 lat i nie możesz posiadać obecnie żadnego konta w tym banku – ale to wydaje się być sprawą oczywistą.

 

Konto Jakie Chcę z Bonusem - strona promocyjna

 

Regulamin promocji “Konto Jakie Chcę z Bonusem”: tutaj

Tabela opłat dla Konta Jakie Chcę: tutaj

Regulamin promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja”: tutaj

Regulamin promocji ze zwrotem 1% za media: tutaj

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x