bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Getin Bank logo

Getin Bank - Konto Proste Zasady

Najważniejsze informacje na temat konta

Getin Bank Konto Proste Zasady to niezwykle nowoczesna oraz korzystna oferta, która zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Otwierając konto zyskasz szereg korzyści i przywilejów. I tak:

  • 0 zł za założenie oraz prowadzenie konta – wystarczy, że minimum raz w miesiącu dokonasz płatności kartą lub Blikiem
  • Darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wydanie oraz prowadzenie karty debetowej
  • 0 zł za przelewy w bankowości internetowej oraz mobilnej

Zasady są proste – wystarczy jedna płatność w miesiącu. Jeśli nie uda nam się wykonać tej jednej transakcji (kartą lub BLIK-iem) to niestety będziemy musieli zapłacić 8 zł. Nie dotyczy to osób które nie ukończyły 26 roku życia – dla nich tego warunku nie ma, mają konto za darmo bez żadnych warunków.

 

Opłata za prowadzenie Konta Proste Zasady

0 zł – gdy wykonasz minimum 1 transakcję kartą lub BLIK-iem lub masz mniej niż 26 lat

8 zł – gdy masz ukończone 26 lat i nie wykonasz żadnej transakcji kartą w miesiącu

Każdy, kto posiada Konto Proste Zasady może skorzystać z szeregu usług dodatkowych. Należą do nich:

 

Getin Bank - pomoc medyczna

Pakiet Niezawodny – jest to assistance medyczne i domowe. Pakiet jest płatny 6 zł/miesięcznie. Oferuje on m.in. domową wizytę lekarską lub pielęgniarską, transport medyczny, telefoniczne konsultacje lekarskie. Usługa assistance domowe obejmuje pomoc różnego typu specjalistów i fachowców np. ślusarzy, elektryków, czy też hydraulików. To niezastąpione wsparcie podczas usterek sprzętu AGD, RTV lub IT. Pomoc nadejdzie niemal natychmiast po dokonaniu zgłoszenia. Dodatkowo oferta gwarantuje wypłatę świadczenia w przypadku, gdy podczas włamania w miejscu zamieszkania zostanie Ci skradziony telefon komórkowy. Pakiet niezawodny daje maksimum bezpieczeństwa oraz pomoc w niespodziewanych sytuacjach życiowych. Dużym atutem jest także korzystna cena – wszak 6 złotych to nie tak dużo za tak obszerny pakiet.

 

Pakiet Niezawodny

  • 0 zł – koszt pakietu przez pierwsze 6 miesięcy
  • 6 zł – koszt miesięczny pakietu po 6 miesiącu (można zrezygnować z tej usługi)

Pakiet Ochrona Karty – koszt tej usługi to jedynie 3 zł miesięcznie. Dzięki zakupieniu tego pakietu zapewnimy sobie ochronę przed bezprawnym użyciem karty i wypłaty pieniędzy z bankomatu, a także kradzieżą rzeczy osobistych. Ponadto zabezpieczamy się przed utratą, zniszczeniem lub kradzieżą produktów zakupionych za pomocą karty. W skład pakietu wchodzi również ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Jest ono szczególnie istotne, gdy uszkodzimy mienie osób trzecich. Pakiet Ochrony Karty zapewnia natychmiastową wypłatę świadczeń, a także elastyczne dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

 

Pakiet Ochrona Karty

3 zł – koszt miesięczny tej usługi

Getin Bank 2% na koncie oszczędnościowym

Elastyczne Konto Oszczędnościowe – wysokie oprocentowanie (2% przez 12 miesięcy w skali roku dla nowych środków) w programie „Bonus za aktywność” pozwala na zgromadzenie dodatkowych oszczędności nawet w przypadku niewielkich kwot.

Warunkiem koniecznym do otrzymania tej oferty jest comiesięczny wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł oraz wyrażenie zgód marketingowych.

Dużym atutem jest fakt, że nie musisz opłacać żadnych dodatkowych kosztów za otwarcie lub prowadzenie tego konta. Otrzymujesz także zupełnie bezpłatny i nielimitowany dostęp do Bankowości Internetowej i Mobilnej. Odsetki dodawane są na koniec każdego miesiąca. Ponadto możesz wypłacać zgromadzone środki na tym koncie na swoje konto osobiste w Getin Banku bez żadnych opłat (do końca 2020 roku).

Program Poleceń "Polecam Proste Zasady"

Każdy kto ma konto osobiste Konto Proste Zasady może wziąć udział w programie poleceń. Za każde skuteczne polecenie konta bank wypłaci premię:

  • 80 zł – dla osoby polecającej
  • 50 zł – dla osoby poleconej (dla nowego klienta)

W bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Getin Banku generujemy sobie kod, który następnie przekazujemy osobie, która to kod ten powinna wprowadzić podczas wnioskowania o konto osobiste.

Następnie osoba zakładająca konto z naszego polecenia powinna jeszcze:

  • wyrazić zgody marketingowe przy zakładaniu konta
  • zasilać swoje nowe konto kwotą min. 1000 zł przez kolejne 3 miesiące

W ten sposób zarówno osoba polecająca, jak i polecona otrzymają wspomniane bonusy. Maksymalna ilość takich poleconych kont w tej promocji to 10. Jak łatwo obliczyć, na takim polecaniu można zaroić nawet 800 zł!

Getin Bank - Pakiet Ochrona Karty

Bank razem z kontem proponuje nam kartę debetową zbliżeniową MasterCard Debit, która działa w bankomatach oraz sklepach na całym świecie. Możesz korzystać z niej zarówno w obiektach stacjonarnych, jak i podczas zakupów internetowych. Dodatkową funkcją kart są płatności zbliżeniowe Paypass, które wymagają wyłącznie zbliżenia karty do czytnika. W przypadku zakupów do 50 zł nie musisz nawet podawać PIN-u który dopiero jest wymagany przy płatnościach powyżej tej kwoty.  Taka forma płatności znacznie przyśpiesza wykonywanie codziennych transakcji.

Priceless Specials - program lojalnościowy

Priceless Specials – mając kartę debetową MasterCard możesz też dołączyć do tego programu rabatowego w którym zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na atrakcyjne nagrody. Punkty otrzymasz w momencie, gdy zakupisz produkty lub usługi w obiektach, które są partnerami programu.

Opłaty związane z Kontem Proste Zasady

Poniżej w tabeli przedstawione zostały najważniejsze opłaty których należy się spodziewać posiadając Konto Proste Zasady:

Podsumowując Konto Proste Zasady w Getin Banku jest bardzo korzystną ofertą. Wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu aby konto było całkowicie darmowe. Wtedy to co najważniejsze – czyli wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce – są darmowe i nie musimy się martwić o opłaty z tym związane. Czy nazwa „Proste Zasady” ma tu sens – OCZYWIŚCIE że TAK! Takie konto z przyjemnością możemy polecić każdemu.

Ważne dokumenty

Tabela opłat i prowizji dla kont w Getin Banku

Regulamin Oferty Specjalnej "Bonus za aktywność - IX edycja"

Regulamin Promocji „Polecam Proste Zasady VIII edycja”

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x