bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Citi Handlowy logo

Citibank - Konto Citi Priority

Szczegółowe informacje na temat konta bankowego

Citigroup będące właścicielem Citibanku to jeden z największych dostawców usług finansowych na świecie. Marka rozpoznawalna zarówno w zachodniej Europie, jak i w Ameryce, od dłuższego czasu z powodzeniem funkcjonująca również na rynku polskim. Oferowane pod jej szyldem konto Citi Priority to doskonała oferta dla osób, którym zależy na najwyższym standardzie obsługi.

Citi Priority - konto osobiste

Konto Priority przeznaczone jest dla nieco bardziej zamożnych klientów. Aby jego prowadzenie było bezpłatne, musi wystąpić jeden z warunków:

  • miesięczna suma wpływów na rachunek powinna przekraczać 5 tys. zł oraz trzeba posiadać minimum jeden produkt kredytowy (np. karta kredytowa czy pożyczka) lub
  • średnie saldo zgromadzonych środków musi wynosić min. 30000 zł

Gdy jeden z tych warunków zostanie spełniony, bank nie pobierze opłaty za prowadzenie konta osobistego ani walutowego, bezpłatne będą transakcje w PLN oraz najpopularniejszych walutach obcych (EUR, GBP i USD bez kosztów przewalutowania), a także bez prowizji korzystać będzie można ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Konto Citi Priority w Citibanku - atuty

Swoim klientom Citibank oferuje wygodny system transakcji internetowych i mobilnych wraz z pełnym wsparciem przez 24 godziny na dobę i na całym świecie. Dodatkowym atutem jest pakiet Citi Alerts – pakiet powiadomień przez SMS i/lub e-mail o transakcjach dokonywanych na koncie oraz karcie kredytowej. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości można wtedy błyskawicznie zareagować i uniknąć kosztownych nieprzyjemności.

Już w standardzie klient otrzymuje dostęp do szybkiego kredytu gotówkowego i atrakcyjnej linii kredytowej, jak również licznych programów rabatowych. Niewierzącym w polską służbę zdrowia z pewnością spodoba się prywatna opieka medyczna dostępna już od 28 zł miesięcznie.

Citi Priority - pakiet medyczny

Obsługa dla najbardziej wymagających

Klienci Citibanku mają dostęp do placówek rozlokowanych po 120 krajach świata, dzięki czemu w każdej chwili – czy to na wakacjach, czy podczas podróży służbowej – można bezproblemowo dokonać wszystkich niezbędnych operacji. Pomagają w tym również bezpłatne konta walutowe, dzięki czemu szukanie kantoru oferującego korzystne kursy walut przestaje być konieczne. Co więcej, wypłata gotówki we wszystkich bankomatach za granicą jest bezprowizyjna!

A jeśli wydarzy się jakieś nieszczęście i dojdzie do utraty gotówki oraz dostępu do kart płatniczych, niezbędne pieniądze można szybko wypłacić z konta w dowolnym oddziale banku.

Dla osób posiadających na kontach średnie saldo przekraczające 100 tys. zł Citibank ma dodatkową ofertę. Zamożnym klientom przydziela osobistego opiekuna, który jest dostępny przez telefon w dowolnym momencie i który wszystkimi zleconymi sprawami zajmie się priorytetowo.

Osoby, które nie lubią nosić przy sobie portfela ani kart płatniczych, mogą z kontem Citi Priority płacić przy pomocy telefonu – wystarczy w tym celu dodać kartę płatniczą do aplikacji Google Pay i płacić wszędzie tam, gdzie możliwe są zwykłe transakcje zbliżeniowe oraz przez internet.

Jak otworzyć konto Citi Priority?

Istnieje kilka wygodnych wariantów otwarcia konta Priority. Można to zrobić zarówno przez internet, jak i przez telefon, w oddziale banku lub z pomocą konsultanta. Obecni klienci, którzy już posiadają inny rachunek w Citibanku, mogą potwierdzić otwarcie konta Priority logując się do swojej bankowości internetowej.

Z osobami, dla których Priority będzie pierwszym kontem, skontaktuje się konsultant, który umówi wygodny termin podpisania umowy. Należy pamiętać, aby na spotkanie z kurierem mieć przygotowaną kserokopię dowodu osobistego (jest to niezbędne dla potwierdzenia tożsamości i uznania zawarcia umowy za obowiązujące).

Wkrótce po zatwierdzeniu umowy Citibank prześle informację o aktywacji konta i możliwości zarejestrowania się w systemie internetowym. Tam też aktywować należy wydaną do konta kartę płatniczą, która dostarczana jest pocztą. W przypadku zakładania konta Citi Priority w placówce Citibanku umowę podpisuje się na miejscu i również na miejscu otrzymuje się kartę (nie trzeba czekać na jej dostarczenie przez listonosza).

Konto Citi Priority docenią osoby zamożne, którym zależy na wysokim standardzie i bezproblemowej obsłudze. W ich przypadku decydująca będzie światowa renoma marki i wysoka jakość rozwiązań oferowanych przez bank – cechy, które mają duże znaczenie w długoterminowym korzystaniu z rachunku w banku.

Citi Priority - finanse za 0 zł

Zalety

  • brak opłat za prowadzenie rachunku, przelewy krajowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronet – po spełnieniu warunków
  • wsparcie klienta w trybie 24/7
  • światowa renoma banku i liczne placówki za granicą (Citigroup, właściciel Citibanku, jest największym dostawcą usług finansowych świata)
  • pakiet Citi Alerts powiadamiający o transakcjach na koncie i karcie kredytowej

Wady

  • wygórowane warunki bezpłatnego prowadzenia konta (średnie saldo w wys. min. 30 tys. zł lub comiesięczne wpływy w wys. min. 5 tys. zł oraz aktywny „produkt kredytowy”)
  • wysokie opłaty za prowadzenie konta w razie niespełnienia warunków zwolnienia z opłat (30 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku)
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x